Vianočná akcia 2017

Milí priatelia,

onedlho začína adventný predvianočný čas a i u nás v občianskom združení ČaroZem sa začína „zvianočnievať“:)  S radosťou Vám preto oznamujeme, že o. z. ČaroZem  v spolupráci s Dobrou čajovňou v Žiline pre Vás pripravili čajový večer spojený s výrobou originálnych darčekov a prednáškou o zámeroch a cieľoch združenia, na ktorý Vás všetkým (malých i veľkých) srdečne pozývame!

Plagát

Poďme si spoločne vyzdobiť tradičné medovníčky, uplstiť darček z vlny, využiť servítky k prebudeniu skrytej kreativity, privoňať k bylinkám a pozrieť sa, ako sa miešajú čajové zmesi, ktoré budú tiež spolu s bylinnými tinktúrami k dispozícii.

​Súčasťou večera bude i predaj obchodíka Gaia, ktorý má pre Vás pár nový tovar (dizajnové i klasické podložky na jogu, meditačné vankúše a rôzne jógové pomôcky, vykurovadlá, knižky osobnostného rastu, ajurvédske doplnky stravy, bylinnú kozmetiku, oblečenie z Indie a omnoho viac…)

Samozrejme nebude chýbať ani lahodná šálka čaju – každý návštevník večera dostane šálku zahrievajúcej „masaly“ (koreneného indického mliečneho čaju) zdarma! O ďalšie čajové vyžitie sa postarajú čajovníci! A ak prídete hladní, čajovňa ponúka i chutné indické jedlá, obložené pity a rôzne iné maškrty:)

​Bližšie info na tel č.: 0902 230 621 alebo e-mailom na info@oz-carozem.sk

Comments are closed.